Projekt Cross the Line 2017 nabiera tempa! W tym roku będziemy mieć aż dwie ambasadorki projektu wspierającego żeglarstwo sportowe w Polsce. Obie pojawią się na najbliższych targach Wiatr i Woda w Warszawie.
Targi Wiatr i Woda poza możliwością odwiedzenia setek stoisk wystawienniczych, będą okazja do spotkania z olimpijkami i multimedalistkami w żeglarstwie kobiet w klasie 470 – Agnieszką Skrzypulec i Irminą Mrózek  Gliszczynską. Dziewczyny, wspólnie jako team POL-11  będą ambasadorkami projektu Cross The Line 2017, którego pomysłodawcą i fundatorem jest TT-Line Polska – armator przewozów promowych między Polską, a Skandynawią. Uczestnicy marcowych Targów będą mieli okazję zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z Agnieszką i Irminą na specjalnie przygotowanym stoisku wystawienniczym firmy MT Partners, dostarczającej wsparcie merytoryczne w zakresie projektu Cross The Line. Dla odwiedzających stoisko przygotowane zostaną także pamiątkowe pocztówki i plakaty z żeglarskim akcentem.

Spotkanie z ambasadorkami projektu będzie zaakcentowaniem otwarcia żeglarskiego sezonu na 2017 rok i rozpoczęcia działań wokół koncepcji Cross The Line, łączącej regaty Polish Match Tour i Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej z występami teamu POL-11 na polskich i międzynarodowych startach. W tym roku Irmina i Agnieszka wystartują m.in. w regatach w Monako, Grecji, Hiszpanii, czy Japonii.

Cross The Line pojawi się także na regatach Pucharu Świata w Szczecinie, Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w match racingu w Świnoujściu, czy rundach Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej w Gdyni i Sopocie. Tegoroczny sezon zapowiada się zatem intensywnie i emocjonująco!