Za dwa dni rozpocznie się widowiskowy zlot wielkich żaglowców Tall Ships Races w Szczecinie. Polska stanie się przez kilka dni żeglarskim sercem całej Europy. Tego wydarzenia nie można przegapić!

Wydarzenia towarzyszące
Największe żaglowce świata kończące wyczerpujący wyścig po Bałtyku zawiną do stolicy Pomorza Zachodniego, by wspólnie z mieszkańcami i turystami świętować wielki finał regat. Organizatorzy przygotowali z tej okazji szereg atrakcji i wydarzeń towarzyszących:
koncert Andrei Bocellego, parada załóg, koncert Kayah i C-bool, festiwal rzeźby w piasku, strefa dziecięca oraz coś dla fanów kina – festiwal filmów żeglarskich. Ponadto, jarmarki, food tracki, wesołe miasteczka i wiele wiele więcej (Wydarzenia towarzyszące).

Bezpłatny tramwaj wodny
TT-Line Polska, jako przewoźnik promowy między Polską, a Skandynawią także przygotował atrakcje dla gości Tall Ships Races. Jedną z nich będzie tramwaj wodny, z którego korzystać będzie można bezpłatnie.
02-TT-Line_KATAMARAN_wizualizacja

Miejsce z którego wypływać będzie tramwaj znajdziecie na mapce

mapka

>> Sprawdź jaki rabat możesz uzyskać na naszym stoisku

Ambasadorki Cross The Line w naszym namiocie!
W sobotę i niedzielę (5 i 6 sierpnia) w namiocie TT-Line w Strefie Namiotów Sferycznych na Łasztowni zaplanowaliśmy sporo atrakcji i aktywności, w których udział weźmie również Agnieszka Skrzypulec. Dla dzieci w wieku 7-14 lat przygotowana zostanie Akademia Żeglarska. Dzieci pod okiem Mistrzyń uczyć się będą podstaw sztuki żeglarskiej. Dowiedzą się, jak poprawnie wiązać węzły, stworzą biżuterię marynistyczną i będą mogły wziąć udział w różnorodnych konkursach.

aga i irmina

Odwiedzający namiot będą mieli również okazję porozmawiać z żeglarską i dowiedzieć się, np. jakie emocje towarzyszyły jej zdobywając tytuł mistrzyni świata. Będzie to również okazja do zdobycia autografu czy zrobienia pamiątkowego zdjęcia (np. korzystając z fotobudki ustawionej w namiocie!). Agnieszkę z Irminą spotkacie przy stoisku TT-Line w sobotę od 10.00 do 14.00. W niedzielę pomiędzy 12.00 a 16.00 do dyspozycji regatowych gości będzie już tylko Agnieszka.
Aplikacja mobilna
By nie przegapić interesujących was wydarzeń, warto zainstalować aplikację mobilną. Z przewodnika mogą korzystać użytkownicy iPhone’ów oraz urządzeń z systemem Android. Aplikację można pobrać w:
Google Play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=air.mobi.byss.devtsr
oraz w AppStore:
https://itunes.apple.com/pl/app/sail-szczecin/id673145759?mt=8

Do zobaczenia na miejscu! Ahoj!