W dniach 5 – 8 sierpnia, do Szczecina wrócą wielkie żaglowce. Widowiskowe koncerty, jarmarki, wesołe miasteczka i – oczywiście – najpiękniejsze jednostki świata w jedynym miejscu! Gdzie? Oczywiście w Szczecinie! I my tam będziemy!

Największe żaglowce świata kończące wyczerpujący wyścig po Bałtyku zawiną do stolicy Pomorza Zachodniego, by wspólnie z mieszkańcami i turystami świętować wielki finał regat The Tall Ships Races 2017.

TT-Line jako przewoźnik promowy między polską i Skandynawią, ściśle związany z Morzem, także pojawi się w sercu żeglarskiego centrum Europy. Przygotowaliśmy dla Was niesamowite atrakcje, w tym spotkanie z Agnieszką Skrzypulec i Irminą Mrozek – Gliszczynską. Mistrzynie będą podpisywać i rozdawać pocztówki i plakaty, a najmłodsi uczestnicy będą mogli wziąć udział w naszej Akademii Regatowej, gdzie pod okiem dziewczyn nauczą się m.in. wiązania węzłów marynarskich i żeglarskich zwyczajów. Dodatkowo, na naszym stoisku dzieci będą tworzyły unikalną biżuterię z koralików w żeglarskim klimacie.

W naszej fotobudce będziecie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na wybranym przez siebie tle.  Wypatrujcie także obrandowanego naszym logiem tramwaju wodnego, z którego będziecie mogli skorzystać bezpłatnie. To nie koniec niespodzianek – dla wszystkich odwiedzających nas gości przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy, uprawniający do 20% zniżki na rejsy promowe do Szwecji!

Będziemy też prowadzić konkurs, w którym do wygrania jest rejs do Szwecji dla czterech osób!

Przepiękne, położone nad wodą Wały Chrobrego ponownie wypełnią się niezapomnianą żeglarską atmosferą, a miasto rozbłyśnie bielą marynarskich czapek i pasiastymi koszulkami załogantów. Podobnego klimatu nie odnajdziemy w żadnym innym miejscu! Serdecznie zapraszamy w imieniu swoim, jak i organizatorów Tall Ships Races 2017.

Szczegółowy harmonogram i dodatkowe informacje znajdziecie tutaj: www.tallships.szczecin.eu