Z wielką przyjemnością chcieliśmy poinformować, iż zakończył się konkurs, w ramach którego do wygrania były 3 podwójne bilety na rejs do Szwecji 8 grudnia wraz z Agnieszką Skrzypulec.

„Dlaczego chciałbyś popłynąć w rejs z Agnieszką?” – tak brzmiało pytanie konkursowe, na które zostało wysłanych aż 175 odpowiedzi. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń  wybraliśmy trzy zwycięskie, które prezentujemy poniżej:

Wojciech Łyszkowski: „Od dziecka kochałem wodę i każdy sport związany z wodą, kocham żeglarstwo. Pierwszy raz pod żaglami wypłynąłem w wieku 4 lat. Rejs po wielkich Śniardwach potem już co roku i to kilka razy polskie wody jak i zagraniczne, do tego oglądałem wszystkie regaty żeglarskie i czułem się jakbym siedział gdzieś tam na pokładzie. Panią Agnieszkę pierwszy raz zobaczyłem podczas Kiel Woche 2011 gdzie zajęła szóste miejsce, od razu ją polubiłem i gdy startowała zawsze jej kibicowałem. Fajnie byłoby posłuchać jej opowieści z żagli”.

Alina Kolus: „Pani Agnieszka Skrzypulec to sportowiec przez wielkie „S”! Cenię ją za osobowość, wolę walki i niezłomnego, sportowego ducha. Aż trudno uwierzyć, że w tej drobnej postaci jest tyle hartu w pokonywaniu przeciwności i podejmowaniu nowych wyzwań, czego przykładem jest postawa Pani Agnieszki na tegorocznej Olimpiadzie w Rio de Janeiro. Rejs z tak wspaniałą osobą jaką jest Pani Agnieszka i w dodatku na pokładzie mojego ulubionego promu TT-Line, to niepowtarzalna i niezapomniana przygoda, o której można pomarzyć… Ale w mojej duszy śpiewa maj i mam nadzieję, że osobiście podziękuję Pani Agnieszce za wzruszenia i radość jakich mi swoją waleczną postawą dostarczyła”.

Beata Marciniak: „Chciałbym poznać Panią Agnieszkę, ponieważ też jestem ze Szczecina, a do tej pory nie miałam okazji spotkania z Nią. Kibicowałam Pani Agnieszce i Pani Irminie na Igrzyskach Olimpijskich w Rio. Dodatkowo sama kiedyś próbowałam żeglarstwa – uczęszczałam na zajęcia i pływałam na optimiście, więc ten temat nie jest mi obcy. Ten rejs z pewnością byłby dla mnie niezapomnianą przygodą J”.

Wszyscy wyłonieni zwycięzcy będą mieli możliwość wzięcia udziału w rejsie do Trellborga, w którym uczestniczyć będzie również Agnieszką Skrzypulec. Dla naszej żeglarki będzie to znakomita okazja do poznania swoich fanów, rozmowy z nimi i wymienienia doświadczeń związanych z żeglarskim światem.

Cała wyprawa rozpocznie się od Mikołajkowego lunchu na promie, podczas którego zostaną powitani przez kapitana wszyscy goście. Następnie będzie okazja do przywitania się gości z Agnieszką Skrzypulec, z którą oglądać będą wyjście promu z portu na mostku kapitańskim. Podczas rejsu można będzie wypić kawę i porozmawiać z multimedalistką ze Szczecina o zawodach, życiu sportowca czy jej planach sportowych. Każde z  podwójnych zaproszeń może być świetną okazją do zabrania w rejs kogoś bliskiego. Kolacja z naszą olimpijką i kapitanem urozmaicona  o  morskie opowieści  będzie końcowym etapem wyprawy, która zakończy się oglądaniem wejścia do portu w Trelleborgu i powrotem do Polski.

Jest nam niezmiernie miło widząc tak duże zaangażowanie i zainteresowanie jakie wzbudza wśród fanów TT-Line Agnieszka Skrzypulec! Dziękujemy również Agnieszce za jej wsparcie i za emocje jakich dostarcza nam podczas startów w zawodach.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy udanej podróży promem TT-Line!