Systematyczna praca, poświęcenie, cierpliwość i szacunek do sił natury – te wartości zaprowadziły Agnieszkę Skrzypulec do największych sukcesów w jej życiu zawodowym.

Wytrwałość w dążeniu do celu nie pozwoliły Agnieszce Skrzypulec na rezygnację z żeglarskich marzeń w ubiegłych sezonach, dzięki czemu osiągnięty przez nią wynik na Mistrzostwach Świata w Argentynie jest przełomowy w historii polskiego żeglarstwa. Skrzypulec, w duecie z Irminą Mrozek – Gilczyńską, wygrały wyścig medalowy, dzięki czemu ostatecznie zajęły piąte miejsce w Mistrzostwach Świata. Jest to ich największy sukces w karierze i najlepszy wynik w historii polskiej żeńskiej załogi w klasie 470. Polki poprawiły szóste miejsce z poprzednich mistrzostw, czym pokazały, że przygotowania do igrzysk w Rio de Janeiro idą w dobrą stronę.

Przed Agnieszką kilka startów, przygotowujących do Olimpiady – jeszcze w tym miesiącu weźmie udział w Zawodach Międzynarodowych na Majorce, a w kwietniu w Mistrzostwach Europy. Te starty będą decydujące, jeśli chodzi o sierpniowy występ na Igrzyskach Olimpijskich, ponieważ na podstawie wyników, szacowane są szanse Polki na medal.
Agnieszka, jako wieloletnia, doświadczona żeglarka, olimpijka i medalistka Mistrzostw Świata związana jest z projektami, promującymi ducha sportowej rywalizacji. Pasja, przygoda i żeglarskie emocje – to na nich opiera się idea, według której Agnieszka, wraz z partnerem TT-Line realizują koncepcję Cross The Line. Liczne sukcesy Agnieszki Skrzypulec w połączeniu z zamiłowaniem przewoźnika TT-Line do wody, pozwoliły na inicjatywę, wspierającą żeglarskie wydarzenia w całej Polsce. W myśl tych wartości, będą trwały dalsze przygotowania do występów Agnieszki na nadchodzących mistrzostwach, a hasło Cross The Line ma jej pomóc w przekraczaniu kolejnych granic w sporcie.